Google İlk Sayfada Çıkmak

Mors Medya
Mors Medya ile Google İlk Sayfa Adwords Reklam

Google aramalarında ilk sayfada çıkmak neden önemli?

Bir işletmeniz var ve ürünlerinizden kimsenin haberi yok. Son kullanıcının sizden haberdar olmasını nasıl sağlarsınız? Tabiki internetle ! Çünkü internet günümüzde bize en kısa zamanda en çok bilgiyi gösteren arama ağı öğelerini paylaşır. Google aramalarında ilk sayfada çıkmak için mutlaka anahtar kelimelerini geniş eşleme , sıralı eşleme ve tam eşleme gibi filtrelerden geçmiş olmasına dikat edin.

Günümüzde kişi ve kurumlar google adwords aracılığı ile ürün ve hizmetlerini kapı kapı dolaşmak yerine , internette zaman kaybetmeden hızlıca son kullanıcaya gösterip satabilmektedir.Dijital pazarlamanın öncüsü google adwords google arama ağlarında internet sitenizi ve ürünlerinizi "arama kelimelerini baz alarak" reklamlı bir şekilde google arama ağlarında gösterir. Örneğin istanbulda kalem satan bir firmanız var ise kapı kapı dolaşmak ve ürünlerinizi gösterip müşterilerinizi etkilemek yerine internet üzerinden reklam verip kalem ihtiyacı olan kişi ve kurumları bulmanız çok daha kolay olacaktır.Adwords hakkında bilgi sahibi olmak çok fazla emek gerektiren bir işlem olduğu için binlerce kombinasyon ve bilgiye sahip olmanız gerekir.Eğer adwords'e boşuna para vermek yerine profesyonel destek almanız gerekiyorsa Mors Medya bu konuda sizlere uzman ekibiyle destek verecektir.

2 YorumGoogle Adwords

Adwords Geniş eşleme ve sıralı eşleme arasında ki fark nedir? Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Aysun Işıkcı / 14:32 / Cevapla
Mors Medya Web Tasarım Profili

Pırlanta yüzük mağazanız olduğunu varsayalım. Reklam verirken geniş eşleme olarak "pırlanta yüzük" yazarsanız yüzük,pırlanta elmas,pırlanta mağazası vb. binlerce kelime ile eşleşir. Eğer "pırlanta yüzük" sıralı eşleme yaparsanız pırlanta yüzük yazılarının başına ve sonuna gelen kelimeler ile eşleşirsiniz ancak prlanta bırlnta yazan kişiler ile eşleşemezsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilir veya bize yorum yapabilirsiniz.Mors Medya olarak ekibimiz en kısa sürede sorularını cevaplayacaktır..

Mors Medya / 15:45 / Cevapla