Kurumsal

Mors Medya
Mors Medya Kurumsal

Mors & Motto Group

Mutlu şirketler ve Mutlu kişiler " iyi yapılmış web siteleri sayesinde olur " mottosu ile ( dijital pazarlama , front end, back end ,grafik ve tasarım ) olmak üzere farklı alanlarda uzman 4 arkadaş bir araya gelerek creativedesign ajansını kurduk.4 Kişilik ekibimizi büyütmek istedik ve ilk başta MM Medya sonrasında ise Mors Medya olarak 30 kişiye ulaştık.Küçük işler yaparak başladığımız bu yolculuğumuzda planlı ve programlı çalışarak büyümeye başladık.Biliyorduk ki , doğru ve adil olan tek şey uygun fiyatlarla en iyi ve en kaliteli web sitesini oluşturmak ve müşterilerimize bunu sorunsuz şekilde sunmaktı.Her zaman bu doğrultuda gittik ve sektöre en iyi web tasarımlarımızı oluşturarak giriş yaptık.Böylece hem müşterilerimizin desteği ve güveniyle , hem de dürüst ve adil çalışmalarımızla iyi bir başarı elde ettik.

Kurulduğumuz günden bu yana ilk ve ana hedefimiz " Mutlu Müşteriler" olmuştur.Sektörde ki tek farkımız empati kurmaktır. Empati kuramadığınız zaman , ne hayal ettiğiniz web sitesini ve tasarımını hayata geçirebiliriz , nede kaliteli bir web sitesine sahip olursunuz. Bu yüzden müşteriye verdiğimiz değer ve empati bizi alanında en iyi yazılım şirketi "Mors Medya" yapmıştır.

Mors Medya teknoloji ve bilişim alanında profesyonel ekibi ile 2015 yılında google partner üyesi olmuştur. Dijital pazarlama konusunda uzman ekibimizden destek almak isterseniz Mors Medya her zaman yanınızda olacaktır.

Mors Medya , ar-ge biriminde görev alan Mottonox ve MottoMobil olarak 2 ayrı görevde 4.0 Zone Embed OBD Deal kaynaklı otomotiv teknolojisi alanında C++ ve C# mekatronik alanında dev deneyimlere el atmıştır.Mors Medya , MottoMobil'in yazılım tarafında iştiraki olarak kardeş şirketidir. Mottonox ile yakın zamanda sanayi 4.0 ile yapay zekaya geçeceğimizi bildirmekten gurur duyuyor ve kısa zaman içerisinde türkiyede ki katmanlı mimari tek yapay zeka olan Mottonox projesini silikon vadisinde milyonlara duyuracağımıza söz veriyoruz.