Etik Dışı Web Master

Mors Medya
Paranızı Etik Olmayan Web Masterlara Kaptırmayın - Mors Medya

Etik Dışı Web Master

Etik Dışı Webmaster veya Webmasterlar yazılıma değil paranıza bakar Web Sitesi konusunda bilginiz yoksa ve eğer etik dışı kötü bir yazılım yapan kişi veya kurumun eline düştüyseniz her ay veya her yıl onlara para ödemekle yükümlüsünüz demektir. Düştüğünüz duruma açık cezaevi dememiz pekte abest kaçmayacaktır.


Kötü Web Master olduğunu Nasıl anlayabilirim?

Kötü web master olduğunu anlamanız için yazılımcınız olan kişi veya kuruluştan öncelikle destek talep edin. Ben burayı anlayamadım bana açıklayın diyin veya sitenizde herhangi bir değişiklik yaptırın. Eğer size en basit işlemlerde bile ücret ödemeniz gerektiğiniz söyleniyorsa veya bugün git yarın gel gibi cümlelere mağruz kalıyorsanız hemen yazılımcı kişi veya kuruluşunuzu değiştirin. Sizi sömürmesine daha fazla izin vermeyin ve alanında profesyonel destek veren yazılım şirketlerine başvurun.


Bütün Bilgilerim Web sitemi Yapan Kişide , Nasıl Kurtulabilirim?

Bütün bilgileriniz Web sitenizi yapan kişi ve ya kurumda ise ve siz bu konuda kaygı duyuyor iseniz özellikle sözleşmeniz bittiyse ve yoksa hemen bize başvurabilirsiniz.Önce Sizi Dinleriz ve sonra yazılım firmanıza bir göz atarız ve onlarla irtibata geçip dosyalarınızı isteriz.Yazilim firmanız kötü şartnameler adı altında size destek verdiğini veya vereceğini diretirse , önceliğimiz yasal yollar ile dosyalarınızı temin etmek olur.


Yorum YokWeb Sitesi Yapmak